Новини
Шкільне життя - це дивовижна казка!
Тут суперечка може бути жвава,
І дивовижні, справжні відкриття!
Тут пісня й танець нас усіх єднає,
Уроки і перерви, ігри й сміх.
Тут кожен з нас свої таланти має,
Свій простір є для кожного й для всіх!
Н.Красоткіна
Наперододні світлого свята Великодня для підтримки наших Захисників діти виготовляли великодні сувеніри: малювали, писали щирі рядки вітання, вирізали, декорували листи. Щоб додати хоч невеличку крапельку світла у важкі будні воїнів-захисників. Всі ці вироби передали для загального збору у Волинський еколого-натуралістичний центр. Все для Перемоги!
На спортивній базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні міста Ковеля напередодні, 03 квітня 2025 року, проходила Спартакіада допризовної молоді Колодяжненської сільської ради, участь у якій брали участь і наші ліцеїсти. Вибороли командне ІІІ місце! Хлопці зайняли такі місця у індивідуальній програмі: Марко Луцкевич - 3 місце (метання), Дмитро Шевчук - 2 місце (підтягування), Мирослав Ткачук- 3 місце (1000 метрів), Антон Іллюх - 2 місце (100 метрів). Вітаємо!
04 квітня 2025 наша екологічна бригада "КРОК" брала участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який традиційно проводиться Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради. Цьогорічна тема конкурсу: «Ми однієї сміливості». Ми цьогоріч лише вдруге брали участь в конкурсі, і, відрадно, на цей раз посіли третє місце! Щирі вітання нашим талановитим і свідомим дітям та їхній наставниці Тетяні Бабич! Окрім того, у рамках конкурсу відбулася екологічно-патріотична акція «Алея Перемоги», до якої мали нагоду долучитися наші гості – кожна з агітбригад – посадка саджанців туї на території Колодяжненського ліцею. Символізм акції – віра у наших Захисників і надія у якнайшвидшу Перемогу України, яка неодмінно настане.
Розмова за круглим столом про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гра «Сокіл» («Джура») як виховну систему формування національної ідентичності, в ході якої представниці рою «Лицарі Честі» Люблинецького ліцею ВОР та їх керівник Олександр Троцюк поділились досвідом про свої робочі будні та участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив минулого року на Закарпатті в околицях мальовничого села Осій з учнями 7-9 класів нашого ліцею.
1 квітня у Міжнародний день птахів у нашому ліцеї було справжнє величне фольклорне свято. До цієї події ми готувалися заздалегідь: робили дослідницькі проєкти про птахів, виготовляли різноманітні шпаківні, шукали у бабусиних скринях автентичні рушники з зображенням птахів для оформлення виставки, випікали «жайворонків» (учні 6 класу), готували творчі виступи про птахів. Запросили керівника «Студії традиційного живопису» Олександр Троцюк та керівник хореографічного гуртка «Барви» Валентина Бороненко разом зі своїми вихованцями з Люблинецького ліцею Волинської обласної ради.
Розпочали захід з учнями початкової ланки та учасникам фольклорного гурта «Веретенце» надворі водити «Кривий танок» та своїми автентичними піснями закликати птахів повертатися додому.
Наступним етапом свята став творчий захист учнів 1-4 класів, на якому діти майстерно виконали дитячі пісеньки про птахів: «Горобчик», «Щебетала пташечка» та інші. Зворушливо читала свій вірш про Волинь волинська поетеса Ніна Шугніло. Родзинкою цієї частини став виступ учасниць хореографічного гуртка «Барви» Люблинецького ліцею ВОР з танцювальною композицією «Соловей».
Третьою частиною дійства була майстерка з традиційного малювання, яку провів керівник студії традиційного живопису Олександр Троцюк. Спочатку він розповів про свого наставника майстра народного мистецтва Василя Парахіна, який саме і відроджував жанр традиційного малювання. Перед практичною частиною майстерки Олександр презентував присутнім роботи своїх гуртківців Люблинецького ліцею Волинської обласної ради. Продовжуючи тему дня, усі малювали чарівних птахів. Виконані роботи вразили всіх своєю яскравістю та неповторністю.
Чекаємо всіх птахів додому з надією та вірою в Перемогу!
Команда футболістів нашого ліцею під керівництвом вчителя фізичної культури Романа Самчука зайняла ІІІ місце у районному етапі змагань "Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги. Вітаємо! Подальших перемог та звершень!
Учні 10 та 11 класу останній день навчання перед весняними канікулами провели дуже корисно: навели благоустрій у центрі села, почистили бордюри, позагрібали територію та вивезли органічне сміття під керівництвом класного кеерівника Тетяни Бабич.
Учні 6 класу з своїм класним керівником здійснили цікаву, піднавальну, захоплюючу мандрівку до "Країни Доброчесності", здійснили кругосвітній круїз навколо стін рідної школи, під час якого відвідали такі зупинки: Творча, Інтелектуальна, Географічна, Толерантна, Краєзнавча, Екологічна. До кожної зупинки була непроста дорога, вибирали вид транспорту та відповідними діями переміщались. Після гри віс учні стали трошки дружнішими, добрішими і чеснішими!
21 березня у класі безпеки класні керівники Тетяна Ткачук та Тетяна Савицька провели брейн-ринг " Правила безпеки життєдіяльності" для своїх вихованців 8-9 класів. Учні активно змагалися у знаннях про правила безпеки під час пожежі, на водоймах, у лісі і т.ін. Команди йшли нарівні, але останній конкурс - утворити якомога більше слів зі слова "життєдіяльність", визначив переможця - учні 8 класу. Учасники заходу отримали у подарунок солодощі і позитивні емоції.
Сьогодні 17 березня відбулася година спілкування учнів 7-11 класів з дільничним інспектором Будковим О.В. та начальником служби у справах дітей Іллюшиком С.Л. на тему "Відповідальність неповнолітніх за злочини та шкоду Національній безпеці" та "Як ворог може вербувати підлітків для диверсій". Злочини проти основ національної безпеки України - це суспільно небезпечні, протиправні, винні та карані діяння, які заподіюють шкоду або створюють загрозу заподіяння такої шкоди зовнішній і внутрішній безпеці держави, вчинені суб'єктом злочину. Кожен може зробити свій внесок, підтримуючибезпеку інформаційного простору.
Важливо навчатися бути обачним в Інтернеті та повідомляти про підозрілі дії з якими ти можеш зустрітися у мережі, можливо саме твої дії допоможуть зупинити ворога.
14 березня учні 8 класу брали участь у всеукраїнському конкурсі "Зустріч птахів" в номінації "Агітаційна робота" . Для учнів 1-4 класів нашого ліцею вони провели інформаційну хвилинку з порадами обережного ставлення до птахів. Діти розгадували загадки, впізнавали птаха за зображенням і за правильну відповідь отримували смаколики з чарівної скриньки. На згадку про сьогоднішню зустріч восьмикласники для кожного класу дарували власноруч виготовлені з паперу птахи Миру, щоб якнайшвидше закінчилася війна. А також роздавали інформаційні листівки для ознайомлення з цікавим матеріалами про птахів.
Сьогодні 14 березня учні 10 класу з класним крівником Тетяною Бабич провели екологічну акцію до Дня Землі. Хлопці класу викопали та посадили 8 великих сріблястих ялинок, які дала неебайдужа жителька села, для благоустрою центру села. Тим часом дівчата загребли територію біля Братської могили та церкви. Гарно попрацювали! Розправили свої віти красуні-ялинки. Милуються уховчани. Дякуємо десятикласникам!
З метою популяризації народних традицій, екологічної культури, творчого самовираження, поширення знань про мистецтво писанкарство, підвищення екологічної свідомості та збереження культурної спадщини України Волинський еколого-натуралістичний центр Волинської обласної радипроводить обласний етап Всеукраїнської виставки унікального живопису "Писанкарство". Щоб взяти участь у такій виставці, Руслана Семотюк з образотворчо обдарованими учнями провела заннятт по писанкарству. Діти радо створювали писанки та ділилися своєю творчістю. Кращі роботи таких учнів: Ілони Ісаєвої, Анастасії Юрчик, Ірини Моружко, Соломії Узаревич та Ангеліни Парфенюк, відправлені на конкурс у ВОЕНЦ. Чекаємо результатів.
Протягом зимового періоду учні 9-10 класів на уроках технологій виготовляли окопні свічки для потреб Захисників з нашого села. Наші учні долучились до волонтерської діяльності на підтримку ЗСУ. Виготовлені свічки відправили нашим воїнам? Віктору Голубу (випускнику школи 2005 року) та Богдану Рибачку (випускнику 2014 року). Дякуємо нашим учнім і Захисникам!
13 берзня на зустріч до учнів 6 класу завітав випускник 2016 року нашої школи, а тепер Захисник України, Ярослав Гусар. Відбулася щира розмова. Ярослав ділився усім, що пройшов, що зрозумів, від чого хотів застерегти! Зустіч відбулася в класі безпеки. Наш воїн чого торкався (міни, зброя, медичне обладнання), про все розказував. Він казав: "Як добре, що ви все це можете бачити і вчитися у шкільні роки! А мені прийшлося це вчити пізніше, а це дуже важко..." Ярослав поділився різними моментами життя воїна, молодої людини, якій жити у вільній країні.
Дітям так треба такі слова, такі думки, щирість роздумів!
11 березня 2025 року, у ДЮСШ імені Євгена Кондратовича м. Ковеля відбулася урочиста церемонія відкриття змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: стартував районний етап змагань. Участь у змаганнях на цьому етапі взяла команда волейболісток нашого Уховецького ліцею, як переможців у Колодяжннській громаді. Отримали грамоту "За участь" та м'яч в подарунок.
Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізують для популяризації та розвитку спорту за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!».
10 березня 2025 року, у Центрі культури, дозвілля та спорту Колодяжненської сільської ради пройшов конкурс читців «Живе слово Кобзаря», приурочений 211-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Наші учні достойно представили ліцей та перемогли у таких номінаціях:
І вікова категорія(6-10 років): ІІ місце розділили Соломія Узаревич (5 клас) та Інна Ткачук (5 клас). ІІ вікова категорія (11-15 років): ІІ місце - Валерія Берчук (7 клас), ІІІ місце Богдан Ксюк (9 клас). Грамоти "За активну участь" отримали Уляна Зеленко (3 клас) та Дарина Сидорець (4 клас).
На учнівській раді 10 березня підвели підсумки конкурсу "Щедра годівничка". Переможцями стали в таких номінацях: "Найщедріша годівничка" - Назар Дорофєєв (4 клас), "Традиційна годівничка" - Валерія Берчук (7 клас), "Творча годівничка" - Павло Проц (4 клас), "Найсмачніша годівничка" - Самуїл Проц (2 клас), "Затишна годівничка" - Владислав Гладун (7 клас), "Витончена годівничка" - Володимир Климчук (7 клас), "Надійна годівничка" - Сергій (6 клас) та Олександр (2 клас) Оіюки. Дякуємо всім за активну участь у захисті птахів!
Сьогодні, 06 березня 2025 року, у нашому ліцеї відбувся конкурс читців "Живе слово Кобзаря", присвячений 211-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, який провела Олена Алексійчук - вчитель української мови та літератури. Мета заходу: розвиток художнього читання, вдосконалення виконавської майстерності, виявлення та підтримка обдаровоної молоді, вшанування пам'яті та популяризація творчості Т.Г. Шевченка.
У конкурсі брали участь 22 учні ліцею. Конкурсанти вправно змагалися. Оцінювало учасників поважне журі у складі вчителів-ветеранів, яких запросили на свято: Людмила Качор, Ірина Самсонік, Людмила Клімчук та Надія Оксенюк. У першій віковій категорії (6-10 років): І місце - Інна Ткачук (5 клас), ІІ місце - Дарина Сидорець (4 клас), ІІІ місце - Ніна Ніколюк (4 клас). У другій віковій категорії (11-14 років) переможцями стали: І місце - Валерія Берчук (7 клас), ІІ місце - Ярослава Солованюк (6 клас), ІІІ місце - Віра Калитюк (6 клас). Третя вікова категорія (15-18 років): ІІ місце - Богдан Ксюк (9 клас), ІІІ місце - Аліна Нестерук (11 клас). Учасники майстерно оживили поетичне слово Великого Кобзаря.
Бажаємо найкращим чиитцям ліцею перемогти на конурсі читців у громаді!